Projekt wnętrza z pomarańczą

Przedstawiam projekt wnętrza mieszkania w domu szeregowym , z nutą pomarańczy.

Opracowaliśmy projekt wnętrz dla całego mieszkania. W mieszkaniu znajduje się : hol, dwie łazienki- w tym jedna z sauną, kuchnia z otwartą jadalnią i salonem, trzy sypialnie i antresola na poddaszu. Na górę prowadzą piękne dębowe schody, materiał został dobrany tak, aby pasował do wystroju całego mieszkania.

Projekt był wyjątkowy, gdyż miał służyć inwestorce na czas odpoczynku, czyli emerytury.

Inwestorka wskazywała piękne słoneczne kolory, biele oraz ciepłe drewno.

Z rozmów wynikało, że ma być przytulnie, a sercem domu ma być duża kuchnia i wyspa. Priorytetem była wygoda.

Inwestorce podobały się wnętrza, w której jest dużo bieli i sporo elementów drewnianych. Dodaliśmy do tego przeplatające się przez całe mieszkanie palety barwy ciepłego odcienia pomarańczy.

Wnętrze domu urządziliśmy w stylu nowoczesnym. Podstawą  przy tym projekcie były naturalne materiały. Spotkacie tutaj forniry dębowe i orzechowe, blaty kuchenne o efektownym wzorze terrazzo oraz szklane lampy w białych oprawach.

Wyróżnikiem jest zastosowany fornir na zabudowie kuchennej, został on dobrany już po wizualizacjach na budowie, który będzie wyróżniał ten dom.

Przegroda schodów została indywidualnie zaprojektowana  do tego wnętrza. Wzór jodełki znajdujący się na ścianie wydzielającej salon i schody, w środku kompozycji przeszklonych profili stanowi wisienkę na torcie.

Wnętrze rozświetlone jest jasnymi blatami z konglomeratu, białymi lampami i frontami w kolorze kaszmiru. Kuchnia jest jasna i przytulna.

W projekcie salonu nie mogło zabraknąć też miękkiej welurowej kanapy. W jadalni użyliśmy szerokich wygodnych krzeseł, a przy wyspie krzesła barowe z oparciem.

Priorytetem przy doborze wyposażenia była wygoda.

Użyliśmy w projekcie wnętrza produkty marki premium, aby być pewnym, że zakupione produkty będą służyły latami.

Kolorem przewodnim są ciepłe odcienie, od żółci po intensywne pomarańcze, jakie powtarzają się również w sypialniach.

Łazienka na piętrze jest bardzo stonowana, spokojna, dająca wrażenie spokoju i odpoczynku. Efekt ten uzyskaliśmy delikatnym wzorem marmuru na dużych rozmiarów płytce. Mieszkanie posiada wszystko, czego potrzebował nasz klient.

Naszą rolą było takie zaprojektowanie przestrzeni, aby można było mieszkać funkcjonalnie i wygodnie, a także cieszyć się pięknym i wyjątkowym wnętrzem.